Geleceğin en parlak alanını, çalışılacak en iyi şirketi, markaları arayan, merak eden gençler; Bu bölüm sizin için…

 

Dünya çok hızlı değişiyor. Teknolojik gelişmeler iş, meslek konusunda bilinmezlikleri, kaygıları yükseltiyor.

 

Tüm bunları aşmak aslında kariyer hakkında da ciddi bir Ar-Ge yapılmasını gerektiriyor…

 

Eğer aşağıdakilere evet diyorsanız, Size sesleniyoruz; BSH Ar-Ge ve Inovasyon Takımının bir parçası olmalısınız.

 

Aramıza katılmak istiyor, daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Sizleri heyecanla parlak bir gelecekte bekliyoruz… 

 

#TeknolojiBurada #KariyerimBurada #HayatımBurada | https://www.facebook.com/BSHKariyer

 

Aşağıdaki soruların çoğunluğuna “evet” diyorsanız “bizdensiniz”, siz de “Ar-Ge ci ve cool’sunuz”

 

1- Başka hiçbir ortamda buluşamayacağınız, birlikte çalışamayacağınız sayısız başarılara, ödüllere, muazzam deneyime sahip dünyaca ünlü tasarımcılardan, mühendislerden, icatçılardan oluşan uluslararası bir ekibin parçası ve yurt dışında da kariyer fırsatlarına açık olmak ister misiniz?

 

2- Sahadan kopmadan, üretim alanının hemen yanı başında ve hatta içinde, fikirlerinizi, dizaynlarınızı hemen test edebileceğiniz, sonuçlarını görebileceğiniz, teori ve pratiği birlikte öğrenip, geliştirebileceğiniz gerçek bir Ar-Ge, inovasyon kültüründe, yeniliğe, teknolojiye, buluşlara aşık insanlarla olmak, entelektüel olarak da sürekli beslenmek, paylaşmak ister misiniz?

 

3- Hem "High level of Engineering – Üst Düzey Mühendislik" hem de “Sosyal Bir Şirket” olmanın sağladığı hibrid yapı ile kariyer gelişiminizi farklı bir çizgiye taşımak ister misiniz?

 

4- Başka hiçbir ortamda bulamayacağınız donanım, yazılım, simülasyon programları, test odaları, deney cihazları vb. ile fikirlerinizi, hayallerinizi gerçekleştirmek, deneme olanaklarına kavuşmak ister misiniz?

 

5- Tevazu ile işlerine konsantre olmuş, hiçbir buluşuna “bunu ben yaptım” diyemeyen, hatta “sen yapmışsın işte!” ısrar edildiğinde mahcup olan ve daima “biz, birlikte yaptık” diye anlatan gerçek “takım” ruhu taşıyan mühendislerle omuz omuza, el ele gururlar yaşamak ister misiniz?

 

6- BSH Kartvizitinizi verdiğinizde sadece tüm kariyer kapılarının, fırsatlarının değil, sosyal hayatınızdaki birçok kapının da kolayca açıldığını görmek, güçlü bir markanın, prestijli, ünlü üreticisi olmanın keyfini çıkarmak ister misiniz?

 

7- Demokratik, çok sesli çok kültürlü, genç, deneyimli, deneyimsiz, kadın, erkek, mühendis, sosyal alanlardan mezun, rengarenk bir insan grubunun içinde yıllarca beklemeden hızlıca kendini gösterebilmek, rekabetle değil, paylaşımla, destekle bizzat ekibin tarafından yükseltilmek ister misiniz?

 

8- İş-Hayat dengesini maksimumda gözeten, insancıl dokunuşlara çok önem veren, eğlenmekten, gezmekten, farklı ülkeler, farklı insanlar tanımaktan hoşlanan sıcakkanlı sosyal sorumlu, topluma, insana, doğaya saygılı insanların arasında olmak ister misiniz?

 

9- İş Güvenliği, Çalışan Sağlığı, İnsan Kaynakları konusunda, pek çok uluslararası sertifikasyona ve ödüle sahip bir ortamda güvenle, sağlıkla çalışmak ister misiniz?

 

10- Kısacası “Dünyayı değiştirmek” ister misiniz? 

 

Yukarıdakilerin çoğuna evet dediyseniz

 

BSH Ar-Ge ve Inovasyon Takımının bir parçası olmalısınız. BSH Ar-Ge ve Inovasyon Takımının bir parçası olmalısınız. Hemen bize ulaşın. Sizleri heyecanla parlak bir gelecekte bekliyoruz… 

 

#TeknolojiBurada #InovasyonBurada #KariyerimBurada #HayatımBurada | https://www.facebook.com/BSHKariyer