BSH Dünyanın 2.  Avrupa’nın en büyük Beyaz Ev Aletleri üreticisi. Türkiye’de en fazla yatırım yapan, Türkiye’de teknoloji ve patent geliştiren dünya devi...

Her gün en az üç patentli yenilik geliştiren BSH, Türkiye’de Çerkezköy‘deki 6 fabrikasında ve Ar-Ge / İnovasyon Üssünde Bosch, Siemens, Gaggenau,  Profilo, Thermador (yalnızca  Amerika’ için) markalarıyla buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık makinesi ve küçük ev aletleri üretiyor , tüm dünyaya satıyor.

Türkiye’ye ileve yatırım atağı!

Bugüne kadar Türkiye’de 1 milyar Euro yatırım gerçekleştiren BSH Grubu için Türkiye büyüyen nüfusu, lojistik ve pazar açısından öncelikli jeopolitik konumuyla çok önemli bir yere sahip.

Tüm bu nedenlerle BSH Grubu Türkiye’ye Çerkezköy Üretim Tesislerinin inovasyon ve Ar-Ge üssü olarak gelişimi için geçtiğimiz yıl 200 milyon Euro ilave yatırım kararı aldı.

BSH Türkiye’nin hedefi

BSH Türkiye’nin hedefi 2018 yılında üretimi %50 artırarak en az 6 milyon büyük ev aleti üretecek şekilde Türkiye’yi bu alanda dünyanın en önemli merkezlerinden biri haline getirmek…

BSH > Made in Turkey

Tüm bu çabaların sonucu olarak yurt dışındaki tüketiciler nezdinde "Made in Turkey" etiketinin bir tercih nedeni olmaya başladığını görüyor, ‘’en tercih edilen’’ marka haline gelmek için ‘’Tek Yol Ar-Ge ve İnovasyon’’  mottosuyla ilerliyoruz.

Yaşamak için teknoloji  diyor, işini, ürünlerini en çok seven, en mutlu, en huzurlu, insanlarla dolu bir dünya için çabalıyoruz.

En yetenekli insanları bünyemize kazandırmak, çalışanlarımız, paydaşlarımız ve müşterilerimizle uluslararası dev bir aile olmanın sağladığı olanaklarla, güvenle çalışıyoruz.

Bu sayfayı neden açtık?

Başarılarımıza başarı katacak Ar-Ge’ye, inovasyona gönül vermiş, daha iyi bir gelecek için dünyayı değiştirecek buluşlar yapmaktan heyecan duyan mühendislerle ortak hayellerde buluşmak için açtık.

İlgileniyor ya da daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Sizleri heyecanla parlak bir gelecekte bekliyoruz…

#TeknolojiBurada #InovasyonBurada #KariyerimBurada #HayatımBurada | https://www.facebook.com/BSHKariyer